Jak wybrać nazwę na Instagrama?

Chyba wszyscy się zgodzą, że nazwa na instagramie to połowa sukcesu. Nazwa na insta to musi być mocne połączenie. Połączenie kreatywności, luzu i profesjonalizmu.

Twoja nazwa użytkownika na Instagramie jest ważną częścią brandingu na instagramie.

Wiele stron firmowych i kont osobistych na Instagramie już odkryło swoją idealną nazwę użytkownika na Instagramie. Aby wyróżnić się z tłumu, wygrać marketingową konkurencję i osiągnąć sukces, musisz najpierw wybrać zwycięską nazwę użytkownika na Instagramie.

jak wybrać nazwę na instagrama

Nie wiesz, od czego zacząć? Postaramy Ci się przekazać najlepsze wskazówki dotyczące Instagrama i pomysły na nazwy użytkownika, abyś mógł wybrać idealny dla swojego profilu na Instagramie.

Czym jest nazwa na instagramie?

Nazwa na instagramie to po prostu nick, którego używasz i dzięki któremu jesteś identyfikowany na Instagramie.

Czy jest jakiś limit znaków w nazwie?

Osobiście nie zalecamy wybierania długich, skomplikowanych nazw. 30 to limit, jednak naszym zdaniem bardzo łatwo da się zmieścić w 10-12 znakach i tak też zalecamy zrobić.

Oznaczanie nazwy na Insta

Oznaczenie na Instagramie to po prostu Twoja nazwa użytkownika na Instagramie.

Oznaczenia na Instagramie są czasami określane jako link do Instagrama, który wyświetla się na końcu adresu strony profilu:

instagram.com/fejmowo

PS: takie też linki umieszczajcie, jeśli zamawiacie u nas jakąś instagramową usługę. 🙂

W rezultacie możemy pisać…

małpę + nazwę

@fejmowo to przykład znacznika na Instagramie.

Pamiętaj, że znaczniki to nie to samo co hasztagi.

Tak więc następnym razem, gdy ktoś poprosi Cię o znacznik na Instagramie, po prostu wyślij mu link lub podaj swoją nazwę użytkownika na Instagramie z małpą na początku.

Nazwa użytkownika na instagramie to nie nazwa wyświetlana!

Dokładnie tak – nie pomyl tych dwóch, różnych nazw. Na urządzeniu mobilnym Twoja nazwa wyświetlana na Instagramie jest wyświetlana pod symbolem Twojego profilu, podczas gdy na komputerze jest wyświetlana po prawej stronie pod Twoją nazwą użytkownika.

Z drugiej strony nazwy użytkowników na Instagramie są wyświetlane u góry Twojego profilu. To jest Twoja jedyna w swoim rodzaju identyfikacja. Znaki specjalne są niedozwolone. To jest to, co musi być kreatywne, łatwe w zapamiętaniu i w pisowni.

Jak wymyślić nazwę na Instagrama?

I dochodzimy do sedna. Wybór idealnej nazwy użytkownika na Instagramie jest trudny. Niektóre osoby po prostu nie dbają o swoje pseudonimy na Instagramie, podczas gdy inne są zbyt pomysłowe. A i w tą skrajność, i w tą, po prostu nie wypada iść. Dlatego, że ważna jest kreatywność i prostota.

Aby wybrać idealną nazwę użytkownika na Instagramie, musisz zachować właściwą równowagę oryginalności i prostoty.

jak wymyślić nazwę na instagrama
Jak wymyślić nazwę na insta? Wskazówka: Połącz nazwę brandu, imienia lub ksywy z branżą lub tym, o czym będzie Twój profil. Przykład: @michux_playgames

Jeśli chcesz zająć się fotografią, grami lub kuchnią, upewnij się, że twoja nazwa użytkownika na Instagramie zawiera frazy związane z tym obszarem. Dzięki temu ludzie będą mogli łatwiej łączyć nazwy użytkowników Instagrama z firmą lub osobą.

Ludzie nie potraktują poważnie Twojego profilu na Instagramie, jeśli Twoja nazwa użytkownika zawiera coś związanego z gotowaniem a Twój profil jest wypełniony dziwnymi obrazkami, np. samochodami.

Nie przesadzaj z cyframi i znakami specjalnymi

Unikaj używania zbyt wielu lub dodatkowych znaków w swojej nazwie na Instagramie. Utrzymuj swoją nazwę użytkownika na Instagramie tak prostą i chwytliwą, jak to tylko możliwe. O ile nie jest to konieczne, unikaj używania kropek i innych podobnych znaków. Bo właściwie… po co nam one? 😉

Optymalizuj nazwę pod wyszukiwarkę Instagrama

Aby Twój profil na Instagramie można było łatwo odszukać w wyszukiwarce na instagramie, musisz go odpowiednio zoptymalizować. Oto kilka podstawowych działań, które należy podjąć:

Krok 1: Sprawdź, czy Twój główny keyword – słowo kluczowe – pojawia się w Twojej nazwie użytkownika na Instagramie. Gdy ktoś szuka materiałów w Twojej niszy, Twoje konto na Instagramie pojawi się w wynikach wyszukiwania sugerowanych kont.

prosta nazwa na insta

Krok 2: Najlepsze nazwy na instagramie są proste i krótkie. Unikaj zbyt zawiłego języka. Twoja grupa docelowa powinna zrozumieć, co postujesz i co oferujesz na swoim profilu.

Krok 3: Język. Jeżeli Twój profil będzie po polsku i Twoje posty również, wybieraj polską nazwę. Nie ma sensu kombinować z obcojęzycznymi słowami.

Upewnij się, że Twoja nazwa na instagramie będzie łatwo zapamiętana

Tutaj nie trzeba nic wyjaśniać. Zrób to tak, żeby Twoja nazwa profilu była chwytliwa i łatwa do zapamiętania. Dzięki temu zyskasz dużo powracających użytkowników.

Nie przesadzaj przy wymyślaniu nazwy

Niby proste, a jednak wciąż widać dużo profili, które nazywają się podobnie do tego:

@LizlIs38233PL

Nie róbcie tego. Zaszkodzicie tylko profilowi. Nikt tego nie zapamięta.

Przykłady nazw na instagramie

Jakie zatem są przykłady nazw na insta, które warto używać? Przykładowo, biorąc pod uwagę losową branżę, nasze profile mogłyby się nazywać podobnie do tych:

fejmowo.camper

fejmowo_candy

fejmowobudget

boatel_fejmowo

fejmowo.99

little.fejmowo

Są dosyć proste, prawda? 🙂

Generator nazw na instagrama

Nie będziemy polecać dużo zagranicznych, nieznanych serwisów.

Jedna ze stron, która przychodzi nam do głowy, która działa i dodatkowo sprawdza dostępność nazwy na instagramie, to strona

Instausername.com

Bez problemu możecie tej strony użyć do stworzenia własnego nicku na IG.

Dodatkowo, pamiętajcie, że służymy kompleksową pomocą oraz obsługą profili na instagramie dla naszych Klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.