Jak zdobyć dużo obserwujących na Instagramie

Jak zdobyć obserwujących instagram

Chcesz mieć więcej followersów? Masz za mało obserwujących na Instagramie? Jak zdobyć follow na Instagramie? Przeczytaj nasz artykuł o zdobywaniu dużej ilości obserwujących i wybij się na Instagramie już dziś!

Założenie konta na Instagramie to pierwszy, niemal milowy krok do właściwego promowania własnej marki w Internecie. Pierwszy, ponieważ, do pełnego sukcesu, potrzebujesz jeszcze folowersów, popularności i rozpoznawalności Twoich produktów. Jak zdobyć obserwujących na instagramie, by Twoje konto cieszyło się dużym zainteresowaniem?

jak się wybić na instagramie

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie?

Bez dwóch zdań zarówno Facebook, Twitter czy Linkedin są popularnymi serwisami, w których warto prowadzić skuteczne kampanie marketingowe. Jednak 2,8 miliarda aktywnych użytkowników zdecydowanie przekonuje, by również zaistnieć na Instagramie. Tyle właśnie osób obecnych było na tym portalu tylko w 2017 roku. Z taką liczbą zdobycie imponującej rzeszy fanów nie powinno więc być trudnym zadaniem. Okazuje się jednak, że założenie profilu i dodawanie zdjęć czy filmików, to trochę za mało, by cieszyć się wymiernymi efektami. Rozgłos w sieci zapewniają bowiem przede wszystkim obserwujący na instagramie. Tak naprawdę więc od tego ilu masz followersów, zależy do jak dużego grona dotrą publikowane przez Ciebie zdjęcia i informacje. Jest wiele metod na to, jak mieć dużo obserwujących na instagramie. Dla lepszego efektu, warto skorzystać z kilku opcji w jednym czasie.

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Domains

Users

Email Accounts

Bandwidth

Support

Price


Kup 

lajki

100% realne konta

szybka realizacja

brak fałszywych kont

prosty proces zakupu

anonimowość

bonus do zamówienia

24/7 Support

22zł

za 1000


Kup

follow

100% realne konta

szybka realizacja

brak fałszywych kont

prosty proces zakupu

anonimowość

bonus do zamówienia

24/7 Support

32zł

za 1000


Kup 

komentarze

100% realne konta

szybka realizacja

brak fałszywych kont

prosty proces zakupu

anonimowość

bonus do zamówienia

24/7  Support

5zł

za 10

 

Co zrobić, żeby mieć więcej obserwujących na instagramie?

No właśnie: jak się wybić na Instagramie?

 

Jeśli zależy nam, by w szybkim czasie zdobyć imponującą liczbę obserwowanych, to ważne jest by skonsolidować wszystkie dostępne alternatywy, a więc:

– dopieszczamy swój profil, stawiamy na unikalność, zarówno zdjęć, jak i nazwy profilu – to jest ważne, by pozyskiwani folowersi chcieli oglądać, komentować i posyłać Twoje zdjęcia dalej. Dlatego przygotuj swój profil profesjonalnie, zamieść na nim jak najwięcej informacji i za każdym razem stawiaj na oryginalność. Nie kopiuj zdjęć producentów czy z innych stron.

– obserwujemy profile sławnych osób i dodajemy do nich komentarze, a także polubienia. Ważne jest, by wybierać nie tylko profile polskich gwiazd. Piosenkarze, sportowcy, aktorzy, ale także celebryci. Wybieraj profile cieszące się dużą popularnością i mające dużą liczbę fanów.

– stosujemy popularne hasztagi. Obserwujący instagram właśnie na tym najczęściej bazują. Na hashtagach, po których wyszukują interesujące je treści. Weryfikuj więc, jakie hashtagi są popularne w danym roku, ale dobieraj je zgodnie ze swoim profilem i branżą, w której działasz.

– dodawaj ciekawe opisy do zdjęć, które mogą zaintrygować ludzi.

– stawiamy na konkrety. Do hashtagów dodajemy słowa, które ułatwią klasyfikację naszych zdjęć.

Jak mieć więcej obserwujących na IG? Poprzez zwiększanie ruch na portalu. Informacje o Twoim profilu umieszczaj, wszędzie gdzie możesz. Na Twojej stronie, dołączaj do maila, w wiadomości na Skype itd.

– taguj nowe znajomości, odwiedzane miejsca, testowane produkty itd. Informacje o Twoim profilu pójdą w świat. Wystarczy, że jakaś osoba właśnie nawiąże z Toba znajomość, czy polubi Twój post, by informacja o Twoim koncie wyświetliła się również jej znajomym.

 

Jak zdobyć followersów na instagramie za darmo?

Np. poprzez dodawanie zdjęć w niedzielę!

 

Ważne jest, by mieć czym zainteresować odbiorców. Stawiaj więc na oryginalne, ciekawe, niebanalne zdjęcia. Takie, które rozśmieszą, zapadną w pamięć, wzruszą czy wywołają wzburzenie. Czasem warto odpuścić sobie pozowane i idealnie wypieszczone zdjęcia. Zrób za to na przykład fajny reportaż, z którego potem wybierzesz ciekawe momenty i umieścisz je na swoim profilu. Przemyśl jednak również, kiedy opublikujesz film lub zdjęcia. Niedziela jest na to wręcz idealnym dniem. To czas, kiedy większość osób dysponuje wolnym czasem i chętnie spędza go właśnie w sieci. Jeśli więc zastanawiasz się, jak zdobyć followersów, to wybieraj czas, kiedy na instagramie jest najwięcej aktywnych użytkowników. Jeśli publikujesz zdjęcia w tygodniu, to najlepsza będzie na to wieczorowa pora. Wtedy również Twoje zdjęcia spotkają się z dużym zainteresowaniem. Lajki Instagram to też ważny współczynnik sławy.

 

Zastanawiasz się, jak kupić followersów na instagram?

To również dość popularna metoda i wcale nie taka droga. Na początek, kiedy zaczynasz przygodę z instagramem, zapewniasz sobie na dzień dobry dużą popularność. Zamiast więc kombinować, jak się wybić na IG, zapewnij sobie w sprawdzony sposób imponującą liczbę folowersów. Ważne jest jednak, by wybierać bezpieczne i sprawdzone źródła. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości obserwujących. Pamiętaj, że ten kto ma najwięcej follow na instagramie, ma też właściwy status w sieci. To sprawia, że Twój profil obserwują kolejni fani i chętnie udostępniają Twoje zdjęcia i filmy również swoim znajomym. Wydajesz niewielką sumę i zyskujesz imponującą liczbę obserwujących. Pamiętaj jednak, że jeśli Twoje konto nagle w jednym dniu zacznie obserwować 1000 folowersów, to innym użytkownikom może wydać się to podejrzane i tym samym popsujesz sobie renomę. Dlatego lepiej skorzystać z opcji stopniowego dodawania, tak by popularność Twojego konta rosła w naturalny sposób. Obserwujący Instagram mają w końcu wyglądać naturalnie.

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Domains

Users

Email Accounts

Bandwidth

Support

Price


Kup 

lajki

100% realne konta

szybka realizacja

brak fałszywych kont

prosty proces zakupu

anonimowość

bonus do zamówienia

24/7 Support

22zł

za 1000


Kup

follow

100% realne konta

szybka realizacja

brak fałszywych kont

prosty proces zakupu

anonimowość

bonus do zamówienia

24/7 Support

32zł

za 1000


Kup 

komentarze

100% realne konta

szybka realizacja

brak fałszywych kont

prosty proces zakupu

anonimowość

bonus do zamówienia

24/7  Support

5zł

za 10

Komentuj, komentuj i jeszcze raz komentuj! – komentarze to świetny sposób na zdobycie obserwujących na Instagramie!

 

Jeśli zerkniesz na inne portale, np. na Linkedin, to szybko zorientujesz, się, że niemal każdy komentarz opatrzony jest jakimś hashtagiem. To świetny sposób na promowanie swojego profilu na szeroką skalę. Jednakże oprócz wrzucania hashtagów w komentarze, ważne jest samo komentowanie i dodawanie polubień na instagramie. Według statystyk w każdej sekundzie folowersi na instagramie dodają ponad 500 komentarzy. Komentarze i polubienia widoczne są wśród ich znajomych. Jeśli więc zadbałeś o ciekawy profil i chwytliwe nazwy, to masz szansę w ten sposób zainteresować swoim profilem innych użytkowników. Komentuj więc zdjęcia, powiązane z Twoją branżą czy z Twoim profilem. Jeśli chcesz się przebić, to wybieraj zdjęcia opatrzone małą ilością komentarzy. Dzięki temu Twoje zdanie i Twój profil będzie jeszcze bardziej widoczny.

 

Jak zdobyć follow na Instagramie? Dodawaj filmy i animacje!

To, co dziś cieszy się dużą popularnością to ciekawe filmy, animacje oraz transmisje na żywo. To warto prowadzić również do swojego profilu. Dziś stworzenie frapujących, przyciągających wzrok animacji czy filmów nie jest żadnym wyzwaniem. Filmy rozchodzą się bardzo szybko i tym samym zwiększają ruch na naszym profilu. W Internecie znajdziesz wiele darmowych aplikacji, z którymi szybko i kreatywnie stworzysz dobre dzieła. To również sprawdzona metoda, jak mieć dużo obserwatorów na instagramie.

 

Pamiętaj, nawet imponująca liczba folowersów na niewiele się zda, jeśli nie zadbasz o swoją autentyczność i wiarygodność. Dlatego połącz konto na Instagram z Facebookiem czy innymi profilami w mediach społecznościowych. Dodaj link do swojej strony intenretowej. W miarę możliwości dużo komentuj. Twoja obecność w mediach zwiększa autentyczność i przekonuje do Ciebie innych użytkowników.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.