Like Instagram – Kup Like na Instagramie

Like Instagram

Widziałeś kiedyś gdzieś, że ktoś pisał: kup like IG, kup sobie lajki, łatwo się wybijesz…

Zdania są podzielone. Jedna ze stron jest kompletnie przeciwko kupowania jakichkolwiek usług social media typu like ig, instagram followers, lajki fb i tym podobne. Według tych osób, kupno takowych usług wiąże się z drogą na skróty oraz swego rodzaju głupotą – po prostu chodzi taki stereotyp, że tak ktoś kupił, to jest gorszy. Zgadza się, można zwrócić uwagę, że jeśli ktoś kupuje like Instagram aby mieć więcej liczb pod zdjęciem, to jest to trochę dziwne. Ale to nie wygląda tak prosto. Spójrzmy na tak zwane celebrytki z Instagrama. Skąd się wzięły? Skąd mają tyle Like na IG? Kupiły Lajki? Są dwie opcje:

 • Zaistniały przez kogoś sławnego
 • Za promocję profilu płacą

Po co promować profil Instagram?

 • aby zwiększyć prestiż firmy
 • aby zwiększyć zaufanie klientów/obserwujących
 • aby wypromować swoją firmę
 • żeby zacząć z tego zarabiać.

 

KUP LIKE INSTAGRAM

 

Influencerzy – czyli blogerzy, blogerki którzy reklamują produkty na swoich profilach. Oczywiście na tym zarabiają!

Jak zarabiać na swoim instagramie?

 1. WYPROMUJ SWÓJ PROFIL. To najważniejsze. Żadna firma nie chce podejmować współpracy z ludźmi, którzy nie mają sporego grona odbiorców.
 2. Podejmij współpracę z zaufanymi podmiotami – reklamodawcami, którym podoba się Twoje grono odbiorców.
 3. Zarabianie na Instagramie będzie teraz dużo prostsze!

 

Jak już widzisz – kupno Like Instagram wcale nie jest głupim pomysłem. Identycznie sprawa ma się z Instagram Followers – czyli obserwującymi IG. Ważną sprawą jest również stosunek ilości obserwujących do lajków pod zdjęciami. Jeśli ktoś ma dziesiątki tysięcy like IG pod zdjęciem, a tylko kilka obserwujących – nie wygląda to zbyt wiarygodnie. Tak samo w drugą stronę – jeśli ktoś ma setki tysiące obserwujących, a niecałe kilkaset lajków pod zdjęciem – również nie jest to wiarygodne dla reklamodawców. Z takimi osobami rzadziej podejmuje się współpracę, ale z pomocą tutaj przychodzi nam nasz Pakiet Instagram Starter oraz Pakiet Instagram Premium.

Są to póki co dwa pakiety, które pomogą Wam natychmiastowo wybić profil. Najważniejsze:

 • Załóż profil
 • Uzupełnij go, aby podnieść świadomość klientom/reklamodawcom
 • Wypromuj swój profil (przykładowo u nas)
 • Nawiąż współprace z reklamodawcami, firmami oraz klientami.

 

Gdybyśmy tylko mogli, pokazalibyśmy kilka przykładów osób, które dzięki nam zarabiają ogromne pieniądze, poprzez niedużą inwestycję w wypromowanie swojego profilu. Nasz Sklep Fejmowo dołoży wszelkich starań, aby wypromować Twój profil. Staramy się działać jak najbardziej ekspresowo, abyś Ty – jako nasz klient – nie musiał czekać i mógł zacząć działać natychmiastowo!

 

Gdzie kupić Like Instagram? U nas – Sklep Fejmowo zaprasza na zakupy. Przy zakupach dajemy niezłe bonusy – zapraszamy do przetestowania naszych usług!

 

 

Tagged , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.