Jak zarabiać w programie partnerskim fejmowo?

Witamy!

Pewnie już nie raz zastanawiałeś się jak zarobić w internecie. Znamy multum, naprawdę, multum ludzi którzy zarabiają w necie dużą kasę. Sposób jest bardzo wiele, trochę prostych, trochę trudnych. Jednak nie nad trudnością się dziś będziemy zastanawiać.

Marketing afiliacyjny polega na generowaniu sprzedaży przez wydawcę (w tym przypadku naszych użytkowników – między innymi Ciebie), w zamian czego dostaje określoną stawkę za sprzedaż.

W naszym przypadku Ty, jako wydawca, promujesz usługi reklamodawcy – czyli usługi social media takie jak: like fb, youtube łapki w górę, wyświetlenia youtube, instagram followers, obserwujący snapchat, lajki instagram i tym podobne.

Jak zarabiać w programie partnerskim fejmowo.pl?

Pierwszym krokiem jest założenie konta, przechodząc do zakładki 'Moje Konto’ na górze strony.

Po założeniu konta prosimy o informacje na czacie. Nasz konsultant zada Ci odpowiednie pytania i zadecyduje o Twoim partnerstwie. Dodatkowo, nie musisz mieć stałego źródła ruchu.

Stawka uzależniona jest między innymi od sprzedaży oraz jakości ruchu. Może sięgać nawet 50%! Co to znaczy? Że jeśli ktoś kupi z Twojego linku jedną z naszych usług, np. WYŚWIETLENIA YOUTUBE (HR) – 100000 dostaniesz 160zł!

Jest to ogromny zysk zważając na to, że wydawca (czyli Ty) nic nie traci, promuje usługę którą wykonujemy my. Zarabiać może każdy, kto ma konto PayPal. Minimum wypłaty również ustalamy indywidualnie na czacie – jeśli jednak ta kwestia zostanie pominięta – domyślnie minimum do wypłaty to 50zł.

Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania – zapraszamy więc do kontaktu. Jesteśmy dostępni praktycznie ciągle – jeśli jednak status na czacie po prawej stronie na dole strony jest Offline – prosimy zostawić wiadomość z mailem. Odpiszemy tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszamy więc do promowania usług sklepu fejmowo. Życzymy wysokich zarobków!

 

Tagged , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.