Promowanie Instagrama

Skuteczne promowanie instagrama to nie tylko prowadzenie go regularnie. To również nie tylko sam content. Wszystkim tym działaniom trzeba pomóc. Oferujemy najskuteczniejsze promowanie profili na insta w atrakcyjnych cenach. Stosujemy sprawdzoną metodę, która polega na wysyłaniu wysoce ukierunkowanych działań od dużej sieci ludzi, którą zbudowaliśmy na przestrzeni czasu. Współpracujemy również z influencerami oraz znanymi ludźmi, którzy wspomagają nasze działania.

 

Nasza firma posiada wszystkie potrzebne narzędzia i umiejętności do wypromowania profilu na instagramie

Prowadzenie tych działań i  wysyłanie ruchu (polubienia, wyświetlenia, wizyty w profilu, obserwujący, zapisy, w tym te do reels) do treści w określonych porach dnia znacznie zwiększa zasięg treści, aby uzyskać maksymalną ekspozycję na instagramie.  Zwiększa to liczbę nowych zaangażowanych użytkowników i zaangażowanie ogólne na profilu. A także, oczywiście, współczynnik aktywności 🙂

Czas realizacji

Zamówienia realizujemy czasami nawet w 5 minut!

Realny marketing

Nie używamy botów i podejrzanych sposobów.

Obsługa Klienta

Nasi Agenci odpisują kiedy tylko są dostępni.

Gwarancja

Gwarantujemy, że promowanie profilu z Fejmowo to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda na wybicie się.

promowanie instagrama cena

Cena promowania profilu na instagramie

Cena promowania IG zależy od wielu czynników. W różnych firmach te czynniki są różne, u nas jednak nic się nie zmienia – każdy pakiet ma swoją indywidualną cenę. Nie ma znaczenia zatem, czy Twój profil ma ruch na poziomie 100 osób, czy ruch na poziomie 10 000 osób, bez problemu zrealizujemy Twoje zamówienie.

Ceny pakietów (w zależności od promocji):

  • 50 zł,
  • 100zł,
  • 120zł.

Zachęcamy do wypróbowania każdego z nich. Wkrótce zamierzamy dodać więcej możliwości cenowych, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie.

 

promowanie instagrama

Poszukujesz skutecznego promowania instagrama? Masz za mało fejmu, a może brakuje Ci ruchu na profilu? W dzisiejszych czasach Instagram to nieodłączne narzędzie do prowadzenia biznesu, ale nie tylko biznesu. Influencerzy mają ogromny wpływ na ludzi oraz ich decyzje. Co mają influencerzy? Sławę. Jak można zdobyć sławę? Między innymi, użyć naszej promocji profilu na insta 🙂

Skutecznie promowanie instagrama

Na dzień dzisiejszy oferujemy kilka opcji promowania ig. Na naszym sklepie przede wszystkim możesz kupić wszystkie usługi na instagramie oddzielnie. Jest to dobre rozwiązanie, jeżeli na przykład masz zbyt mały engagement rate (lub nienaturalnie duży). Taką formę sprzedaży oferujemy od samego początku istnienia sklepu i proces jest bardzo prosty – wybierasz ilość interesującej Cie usługi, dodatki, opłacasz zamówienie i gotowe – czekasz na realizację.

Promowanie Insta – pakiety

Mamy zaszczyt przedstawić Ci nasze pakiety promowania profilu na instagramie.

Pierwszy to Pakiet Starter – idealny na start, na „rozbujanie” profilu. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że pozostałe pakiety również nadają się na początek i nie ma żadnych przeciwwskazań do ich użycia 🙂 Drugi to Pakiet Premium – gwarantuje on większe liczby, zatem śmiało możemy mówić już o większej sławie. Trzeci to Pakiet VIP – ma wszystko, czego potrzebujesz. Można powiedzieć, że po skorzystaniu z tego pakietu, możesz nazywać się influencerem. A uwierz, że obserwujących nie będzie Ci brakować

Mając dobre statystyki na profilu, właściwie sam wystawiasz się reklamodawcom. A Ci chcą pracować z ludźmi na insta – ale głównie z tymi popularnymi. Co więc stoi na przeszkodzie? Nic! Wystarczy, że Twój profil będzie miał dobry performance, a Ty będziesz regularnie wstawiał swoje posty.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Pakiet Starter

50


Polubienia: 2000

Obserwujący: 1000

Komentarze: 10

Pakiet Premium

100


Polubienia: 4000

Obserwujący: 2000

Komentarze: 30

Pakiet VIP

120


Polubienia: 7000

Obserwujący: 5000

Komentarze: 50

Promowanie firmy na Instagramie

Czy firma również może być promowana? Czy kampanie instagram z naszej strony zadziałają na profile firmowe? Oczywiście! Nie ma żadnych przeciwwskazań, co więcej: nasze promowanie działa doskonale na konta firmowe. Mamy tysiące zadowolonych klientów, w tym również firmy. Promocja na Instagramie to nie tylko hasztagi. Zaufaj specjalistom, którzy promują profile od lat, a gwarantujemy, że osiągniesz sukces na instagramie.

promocja na instagramie

Promowanie na instagramie – oferta indywidualna

Jesteś zainteresowany kampanią reklamową na insta, ale nie znalazłeś na naszej stronie odpowiedniego pakietu? Napisz do nas wiadomość, a postaramy się dobrać dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy pewni, że nasze promowanie profili jest skuteczne, a Ty będziesz zadowolony.

Promocja na instagramie – jak to działa?

Cały proces promowania Twojego profilu na insta jest bardzo prosty. Kupując promowanie na naszej stronie możesz być pewien, że powierzasz to profesjonalistom. Jak to działa?

  • składasz zamówienie na konkretny pakiet
  • w polu „link do promocji” wpisujesz link do swojego profilu, opcjonalnie również do zdjęć
  • opłacasz zamówienie i czekasz na realizację.

Promowanie IG to szybki proces, ale możemy rozłożyć realizację, na przykład na kilka dni. Wszystko możesz uwzględnić w zamówieniu, po przejściu z koszyka do kasy.

Czy potrzebujecie hasła aby rozpocząć promowanie?

Nie prosimy o hasło do Instagrama i nie wykorzystujemy automatyzacji ani tak zwanego follow/unfollow, aby pozyskać obserwujących i polubienia. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody, dzięki czemu Twoje konto jest bezpieczne. Promocja profilu na instagramie nie musi być ryzykownym procesem z mizernymi rezultatami. Podawanie danych do konta może szybko zakończyć się blokadą. Rozwój profilu na instagramie to czasochłonny proces, ale staramy się go jak najlepiej skrócić, zachowując przy tym rozsądek.

Jak rozkręcić instagram? Zaufaj profesjonalistom!

Nie dodawaj dużych ilości postów dziennie, ale bądź regularny. Korzystaj z hasztagów które opisują Twoje posty. Regularność.

To wszyscy znają, prawda? 🙂

A co, jeśli chcesz zlecić prowadzenie instagrama profesjonalistom?

Wiemy co jest modne, znamy trendy w social media. Wiemy, jak rozkręcić profil na instagramie. Wiemy jak promować się na instagramie. Jesteśmy pewni, że mamy to, czego potrzebujesz.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji jeżeli chodzi o Twoje media społeczniościowe? Dokonamy audytu i doradzimy w prowadzeniu instagrama.

 

Dodatkowo, pomożemy przeanalizować technicznie Twój profil firmowy lub prywatny. Zostaw nam wiadomość 🙂

W przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Ocena:
4.9/5
0
Nowych Klientów w tym tygodniu