Promowanie Instagrama

promowanie instagrama

Poszukujesz skutecznego promowania instagrama? Masz za mało fejmu, a może brakuje Ci ruchu na profilu? W dzisiejszych czasach Instagram to nieodłączne narzędzie do prowadzenia biznesu, ale nie tylko biznesu. Influencerzy mają ogromny wpływ na ludzi oraz ich decyzje. Co mają influencerzy? Sławę. Jak można zdobyć sławę? Między innymi, użyć naszej promocji profilu na insta 🙂

Skutecznie promowanie instagrama

Na dzień dzisiejszy oferujemy kilka opcji promowania ig. Na naszym sklepie przede wszystkim możesz kupić wszystkie usługi na instagramie oddzielnie. Jest to dobre rozwiązanie, jeżeli na przykład masz zbyt mały engagement rate (lub nienaturalnie duży). Taką formę sprzedaży oferujemy od samego początku istnienia sklepu i proces jest bardzo prosty – wybierasz ilość interesującej Cie usługi, dodatki, opłacasz zamówienie i gotowe – czekasz na realizację.

Promowanie Insta – pakiety

Mamy zaszczyt przedstawić Ci nasze pakiety promowania profilu na instagramie.

Pierwszy to Pakiet Starter – idealny na start, na “rozbujanie” profilu. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że pozostałe pakiety również nadają się na początek i nie ma żadnych przeciwwskazań do ich użycia 🙂 Drugi to Pakiet Premium – gwarantuje on większe liczby, zatem śmiało możemy mówić już o większej sławie. Trzeci to Pakiet VIP – ma wszystko, czego potrzebujesz. Można powiedzieć, że po skorzystaniu z tego pakietu, możesz nazywać się influencerem.

Mając dobre statystyki na profilu, właściwie sam wystawiasz się reklamodawcom. A Ci chcą pracować z ludźmi na insta – ale głównie z tymi popularnymi. Co więc stoi na przeszkodzie? Nic! Wystarczy, że Twój profil będzie miał dobry performance, a Ty będziesz regularnie wstawiał swoje posty.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Pakiet Starter

50


Polubienia: 2000

Obserwujący: 1000

Komentarze: 10

Pakiet Premium

100


Polubienia: 4000

Obserwujący: 2000

Komentarze: 30

Pakiet VIP

120


Polubienia: 7000

Obserwujący: 5000

Komentarze: 50

Promowanie firmy na Instagramie

Czy firma również może być promowana? Czy kampanie instagram z naszej strony zadziałają na profile firmowe? Oczywiście! Nie ma żadnych przeciwwskazań, co więcej: nasze promowanie działa doskonale na konta firmowe. Mamy tysiące zadowolonych klientów, w tym również firmy. Promocja na Instagramie to nie tylko hasztagi. Zaufaj specjalistom, którzy promują profile od lat, a gwarantujemy, że osiągniesz sukces na instagramie.

promocja na instagramie

Promowanie na instagramie – oferta indywidualna

Jesteś zainteresowany kampanią reklamową na insta, ale nie znalazłeś na naszej stronie odpowiedniego pakietu? Napisz do nas wiadomość, a postaramy się dobrać dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy pewni, że nasze promowanie profili jest skuteczne, a Ty będziesz zadowolony.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Pakiet Starter

50


Polubienia: 2000

Obserwujący: 1000

Komentarze: 10

Pakiet Premium

100


Polubienia: 4000

Obserwujący: 2000

Komentarze: 30

Pakiet VIP

120


Polubienia: 7000

Obserwujący: 5000

Komentarze: 50

Promocja na instagramie – jak to działa?

Cały proces promowania Twojego profilu na insta jest bardzo prosty. Kupując promowanie na naszej stronie możesz być pewien, że powierzasz to profesjonalistom. Jak to działa?

  • składasz zamówienie na konkretny pakiet
  • w polu “link do promocji” wpisujesz link do swojego profilu, opcjonalnie również do zdjęć
  • opłacasz zamówienie i czekasz na realizację.

Promowanie IG to szybki proces, ale możemy rozłożyć realizację, na przykład na kilka dni. Wszystko możesz uwzględnić w zamówieniu, po przejściu z koszyka do kasy.

Jak rozkręcić instagram? Zaufaj profesjonalistom!

Wiemy co jest modne, znamy trendy w social media. Wiemy, jak rozkręcić profil na instagramie. Wiemy jak promować się na instagramie. Jesteśmy pewni, że mamy to, czego potrzebujesz.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji jeżeli chodzi o Twoje media społeczniościowe? Dokonamy audytu i doradzimy w prowadzeniu instagrama.

W przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.